10 відсотків британців вважають секс стоячи надійної контрацепцією
/ Ваше разрешение экрана: px

Опитування, проведене на замовлення британського уряду, показав, що більше 10 відсотків жителів країни впевнені, що жінка не може завагітніти, якщо займається сексом стоячи, повідомляє AFP.

У дослідженні взяли участь дві тисячі чоловік у віці від 16 до 50 років.

Майже кожен п'ятий - 19 відсотків - також не підозрює, що зачаття в деяких випадках може відбутися при сексі під час менструації або при перерваному статевому акті (коли чоловік витягує член з піхви перед сім'явипорскуванням).

При тому, що 11 відсотків британців вважають секс стоячи надійним методом запобігання, 37 відсотків з них взагалі не піднімають тему контрацепції у розмовах з партнером.

31 відсоток британців ніколи не обговорюють з партнером питання статевого здоров'я, і 17 відсотків - не знають, що герпес і кондиломи не піддаються лікуванню антибіотиками.

47 відсотків опитаних заявили, що ніколи не обговорюють з друзями статеве життя, і 27 відсотків - що соромляться задати кому-небудь питання, що цікавлять їх відносно сексу, а з тих, хто бере участь у подібних розмовах, 62 відсотка намагаються звернути їх жартома.

На думку експерта з питань сексу і стосунків Пем Спурр (Pam Spurr), має пройти ще якийсь час, перш ніж британці відмовляться від жартів на користь відкритих і поінформованих розмовах про сексуальне здоров'я і статевих стосунках, яких хотілося б більшості людей.

На заметку...

Облако тегов